Menu

Zestaw do pracy na pasmach 10 / 11 m
Cena zestawu: 1000 zł

Możliwość zamiany na model Hytera MD785 VHF
Kontakt   
Zestaw w 100% sprawny i gotowy do użycia. Pracował przeważnie stacjonarnie na niewielkiej antenie dookólnej Syrio Signal Keper a jego niektóre osiągnięcia są uwidocznione na Mapie QSO kwadratów. Świetnie spisuje się w paśmie 11 m jako zestaw mobilowy pacując na polskich kanałach tzw. monitorach.

Intek HR5500 V6
 
Model ten jest klonem K-PO DX-5000 i jest specjalną konstrukcją przeznaczoną dla DX-menów. Przeprogramowany w celu wygodnego i jednoczesnego odbioru wszystkich kanałów obu pasm 10 i 11 m. Spis wszystkich kanałów i częstotliwości w opisie.
 
    Opis

Wzmacniacz RM Italy KL 203P
Wzmacniacz o mocy 100W (AM, FM) / 200W (SSB) z przedwzmacniaczem antenowym 25 dB do odsłuchu słabszych stacji.
 
    Opis

Skrzynka antenowa Alan HQ2000
 
Skrzynka antenowa na pasmo 10/11 m z możliwością obsługi dwóch anten i zapasem mocy do 1000 W. Idealnie dostraja każdą natenę. Posiada funkcję kalibracji, przełącznik anten ANT1/ANT2, przełącznik BY PASS.
 
Dodatkowe mikrofony

Mikrofon stołowy MFJ 299
 
Mikrofon przystosowany do współpracy z modelem HR5500. Wkładka mikrofonowa ceramiczna. Wyposażony w wielostopniowy i regulowany przedwzmacniacz i 4-pasmowy korektor barwy. Własne zasilanie 9V. Posiada odpowiednią wtyczkę oraz zmodyfikowane przyciski UP/DOWN w celu wygodnego przełączania kanałów. Ma również dodatkowy przycisk PTT LOCK, bardzo przydatny przy dłuższych rozmowach.
 
    Opis

Legendarny mikrofon Astatic RD104E (Road Devil)
 
Mikrofon ze wzmocnieniem. Zmodyfikowany przez dodanie dwóch przycisków przełączających kanały - UP/DOWN oraz wtyku mikrofonowego.
 
    Opis
Free counters!